\
قوانین سرویس دهی هاست هی

قوانین و مقررات

قوانین و ضوابط استفاده از خدمات هاست‌هی

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت مقررات، هاست‌هی مجاز است، سرویس مشتری را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید.
فناوری اطلاعات هاست‌هی می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی هاست‌هی قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم اجرا می باشد.
ماده 1 ) کلیه سرویس های میزبانی وب اشتراکی و ثبت پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری فعال سازی سرویس به طول بیانجامد.
ماده 2 ) کلیه  سرور های اختصاصی طی 10 روز کاری تحویل می گردند و ممکن هست تهیه آی پی، لایسنس نرم افزار ها و در صورت لزوم پیکر بندی های آن تا 72 ساعت به طول بیانجامد. چنانچه منابع سخت افزاری یا نرم افزاری کافی جهت تحویل سفارش موجود نباشد واحد مالی موظف به عودت وجه به طور کامل و بدون کسر هزینه و یا کارمزدی به حساب بانکی کاربر می باشد.

ماده 3 ) هر سایت روی سرور فقط اجازه استفاده از 5 درصد از منابع سرور را دارست و در صورت تخلف به مدیر سایت مورد نظر اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار شدن سایت مورد نظر ساسپند و بک آپ به وی تحویل داده خواهد شد.

ماده 4) فاکتور های تمدید سرور های اختصاصی، لایسنس ها، آی پی ها می بایست 7 روز قبل از سررسید پرداخت گردند در غیر این صورت و در صورت وقوع اختلال در عملکرد سرویس هاست‌هی هیچ تعهدی نسبت به این موضوع نخواهد داشت و همچنین باید قبل از پرداخت با بخش فروش تماس حاصل فرمایند و قیمت بروز را دریافت کنند در غیر این صورت بعد از پرداخت فاکتور ماوتفاوت قیمت فاکتور شده با قیمت جدید فاکتور خواهد شد که موظف به پرداخت می باشند.

ماده 5) هر گاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرر و زیان یا اختلال در فعالیت گروه و را فراهم نماید موظف است، ضرر و زیان وارده را جبران نماید.

ماده 6) اطلاعات مشتریان اعم از نام و نام خانوادگی - آدرس - شماره تماس - کد پستی باید به صورت صحیح ثبت شوند در صورت مشاهده اطلاعات غلط سرویس مورد نظر مسدود میگردد تا اطلاعات به صورت صحیح ثبت شوند
شرایط بازگشت وجه:

  • طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونيک مشتري به مدت 7 روز کاری از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده (فروش میزبانی وب لینوکس) حق انصراف دارد و به محض استفاده از حق انصراف، تاميين کننده بايد بدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت به مشتري مسترد کند / تنها هزينه تحميلي بر مصرف کننده هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.
  • ماده الف-1) سرویس های میزبانی وب تا 1 هفته دارای ضمانت عودت وجه به میزان 80 درصد مبلغ فاکتور پرداختی می باشند.
  • ماده الف-2) سرویس های میزبانی وب در صورتی عودت وجه صورت میگیرد که با ذکر دلیل موجه باشد.
  • ماده الف-3) وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع آن نباشد(غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد)
  • ماده الف-4) هزینه کانفیگ سرور های مجازی و اختصاصی برگشت داده نخواهد شد(به هیچ گونه دلیلی)
  • ماده الف-5) گارانتی بازگشت پول شامل  آی پی و لایسنس و کلیه سرویس های اقساطی و یا محاسبه نرخ ارزی به مانند دلار/یورو و ... و یا با سیکل پرداخت ماهیانه، سه ماهه و شش ماهه نمی گردد و تنها شامل سرویس های میزبانی وب می گردد.

رفع مسئولیت:
ماده ب-1) هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران گروه فناوری اطلاعات هاست‌هی مسئولین از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و هاست‌هی امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
ماده ب-2) تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین هاست‌هی مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

×محتویات سایت×
ماده پ-1) محتویات وب سایت باید 100% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.  قوانین جرائم رایانه ای کشور
ماده پ-2) مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد.
ماده پ-3) در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط، هیچ مسئولیتی به عهده گروه نمی باشد.
ماده پ-4) از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا هاست‌هی هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد. در صورت نیاز امکان ریستور کردن بک آپ هفته گذشته و یا روز گذشته موجود می باشد.( فقط به صورت یک بار )

ماده پ-5) سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد. در سرویس های میزبانی وب کاربر امکان ارسال نهایتا 30 ایمیل با اینتروال زمانی در پروسه زمانی یک ساعت را از طریق وب میل هاست و یا نرم افزار های مرتبط با آن را دارد.
 ماده پ-6) بکاپ گیری به عهده خود مشتری میباشد و از تمامی سرویس ها به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه بکاپ گیری انجام میشود و در صورت بروز مشکل در بکاپ ها هاست‌هی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


صورتحساب ها

ماده ج-1) صورتحساب ها باید حداقل 7 روز زود تر پرداخت شوند تا منجرب به قطع سرویس نشود
ماده ج-2) فاکتور ها 7 روز برای صاحب سرویس ایمیل میشوند به جهت مطلع شدن
ماده ج-3) فاکتور ها و اطلاعیه ها به ایمیل ثبت شده در سیستم هاست‌هی ارسال میشود
ماده ج-4)تمامی صورت حساب های سامانه پیام کوتاه در صورت عدم پرداخت یک هفته قبل از سر رسید مسدود شده و در صورت عدم پرداخت تمامی اطلاعات حذف شده و شارژ باقی مانده به عنوان خسارت در نظر گرفته میشود.

امنیت اطلاعات
ماده د-1) مشتری موظف است رمز هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید، حفاظت از رمز جدید هاست به عهده مشتری می باشد و هاست‌هی هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد و درصورت درخواست از طریق تیکت می توانید درخواست عوض کردن پسورد و گرفتن پسورد جدید نمایید..
ماده د-2) از دادن اطلاعات خود به کسانی که آشنایی کامل ندارید خودداری کنید.
ماده د-3) از اپلود فایل های ناشناخته خودداری کنید.
ماده د-4) سرور هاستینگ بصورت کامل از لحاظ امنیتی کانفیگ و بهینه سازی شده است.(اگر سایت شما هک شد مطمئن باشید از سمت سرور نیست و سیستم مدیریت محتوای سایت شما دارای مشکلات امنیتی است.)
ماده د-5) استفاده ازهر گونه تروجان ، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها و سایت های متعلق به هاست‌هی ا مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

ماده د-6) در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و   کلیه اطلاعات حذف خواهد شد و  همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت
ماده د-7) انتقاد از هاست‌هی در انجمن ها و سایت های مختلف ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر برخورد خواهد شد و به همین منظور بخش انتقادات و پشنهادات راه اندازی شده است که میتوانید مشکلات و انتقادات خودتون رو از طریق این بخش برای ما ارسال نمایید.

نکته :  گروه فناوری اطلاعات هاست‌هی ا  تضمین می نماید در نگهداری اطلاعات فردی، تماسی و پستی و اطلاعات کلی سرویس های کاربر کوشا باشد و آنها را به اشخاص و یا مجامع سازمان های غیر قانونی و غیر رسمی ارائه ننماید.

------------

روش های ارتباط با هاست‌هی فقط و فقط از طریق سایت hosthey.ir می باشد به هیچ نهادی وابسته نمی باشد.

راه های تماس با ما نیز در بالای سایت درج شده است و هچنین میتوانید با ایمیل info@hosthey.ir در مواقع ضروری ارتباط برقرار کنید.

در پناه حق پیروز و سربلند باشید.

اپدیت شده در تاریخ : پنج شنبه 2 بهمن یک هزار سیصد و نود دو   2/11/1392
واحد مدیریت گروه فناوری اطلاعات هاست‌هی

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت نزد هاست هی محفوظ می باشد
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری بدون مجوز پیگرد قانونی خواهد داشت