Feb 6th اضافه شدن سرور جدید از انگلیس و شروع سرویس دهی SSD

با سلام،مفتخریم اعلام کنیم سروری جدید از موقعیت انگلیس برای سرویس دهی SSD به لیست سرور های هاست هی اضافه گردیده و بزودی پلن های این موقعیت در سایت در دسترس خواهد بود و میتوانید سفارشات خود را ... بیشتر »

Nov 25th اطلاعیه مهم: قطعی سرور میزبانی و انتقال به موقعیت جدید.

با عرض سلام و خسته نباشیدمتاسفانه دیروز از ساعت ۳ بعدظهر دسترسی به تمامی سرور های موقعیت المان بدون هیج دلیلی بسته شد و ما بسیار پیگیر این موضوع بودیم تا علت را جویا گردیم و خوشبختانه از تمامی ... بیشتر »

Oct 3rd اضافه شده قابلیت MultiPHP به سرویس های سی پنل

با سلام و احترام،با توجه به اپدیت های اخیر سی پنل و ارائه نسخه پایدار easyapache4 بخش فنی هاست هی اقدام به اپگرید easyapache کرده است و روی تمامی سرویس های سی پنل از جمله هاست سی پنل و نمایندگی سی پنل ... بیشتر »

Sep 25th مشکل درگاه برطرف گردید + اضافه شدن درگاه های جدید

با سلام و احترام،
مشکل درگاه ملت رفع گردیده و کاربران عزیز میتوانند فاکتور های خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
بزودی درگاه های جدید اضافه میگردد نظیر درگاه سامان و پاسارگاد

با تشکر


Sep 24th مشکل درگاه پرداخت ملت

با عرض سلام و احترام،متاسفانه چند روزیست درگاه بانک ملت دارای مشکل هست و کاربران عزیز پس از پرداخت با صفحه فاکتور پرداخت نشده رو به رو میگردند.لطفا هزینه فاکتور خود را به یکی از شماره حساب های ... بیشتر »

Aug 24th مهم: شماره پشتیبانی تغییر یافت.

با عرض سلام و احترام. شماره ثابت با توجه به انتقالات اخیر تغییر یافت شماره جدید به صورت زیر میباشد +985135133113 شماره همراه : 09037289910 پشتیبانی ثابت هر روز به غیر از جمعه ها از ساعت  ۱۰ صبح تا ۱۶ ... بیشتر »

Jul 11th اضافه شدن سرور جدید فرانسه و آغاز فروش سرور مجازی لوکیشن فرانسه

با عرض سلام و ادب سرور جدیدی از فرانسه جهت مجازی سازی با مشخصات زیر به سرور های هاست هی اضافه گردید و هم اکنون آماده سرویس دهی میباشد CPU  : Intel Xeon E3 1225v2 4 c/ 8 tRAM : 32 GBHDD : 2 x 2 TB SATA3 برای سفارش سرور ... بیشتر »

Apr 22nd انتقال سرور هاستینگ از فرانسه به آلمان

با سلام و احترام.به اطلاع تمامی کاربران عزیز میرسانیم از اپدیت کردن سایت های خود به مدت 24 ساعت خودداری نمایند.جهت افزایش کیفیت و پایداری سرویس ها امشب (1395/2/3) تمامی سرویس های هاستینگ از فرانسه به ... بیشتر »